Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 2.kolo prijímacích súšok

Riaditeľ školy vyhlasuje 2. kolo prijímacích skúšok do 1. ročníka študijného odboru 4219M 02 lesníctvo - krajinná ekológia a učebného odboru 4575H - mechanizátor lesnej výroby pre školský rok 2013/2014.

Čítať celý článok...
 
Lesnícke dni 2013

                            plagat                                                                                                                                                                                                                                                       Napísali o nás ......

                         Denník Korzár

                Fotogaléria

 

 

 

 

 

 

 
Centrum odborného vzdelávania a prípravy v lesníctve

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora podľa § 44 ods. 1 zákona č.184/2009 Z.z. o odbornom vzdelávaní a príprave a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 2 ods. 8 vyhlášky č.282/2009 Z.z. o stredných školách v znení neskorších predpisov vyhovela  žiadosti školy pôsobiť ako COVaP v lesníctve.

Čítať celý článok...
 
Seminár trubačov

seminarTrubacov

    V dňoch 5. - 7. 4.2013  sa na Strednej odbornej škole lesníckej v Prešove uskutočnil  tretí medzinárodný seminár poľovníckych trubačov.

     Semináru sa zúčastnili nie len trubači z lesníckych škôl zo Slovenska a Českej republiky, ale aj z prevádzky. Súčasťou semináru bolo  slávnostné odhalenie pamätnej tabule známemu autorovi a propagátorovi poľovníckej hudby Jozefovi Selementovi. Pri danej príležitosti bola zhotovená limitovaná číslovaná  séria odznakov. Zakúpením odznaku trubači prispeli na výrobu pamätnej tabule Jozefovi Selementovi a tým aj prejavili vďaku za jeho neúnavnú prácu v prospech poľovníckeho trúbenia. Na seminári došlo k oficiíálnemu podpísaniu dohody o spolupráci medzi Klubom trubačov SR a Klubom mysliveckých trubaču ČMMJ. Svedkami tohto aktu boli vzácny hostia z Čiech a Slovenska a zástupcovia miestnych médií.

Seminár vo fotografii.

Spomienky na seminár v Hraniciach na Morave vo fotografii. 

 
Spolupráca so školou v Poľsku

Po krátkej prestávke škola v tomto školskom roku opäť rozbieha spoluprácu so školami v Českej republike a Poľsku.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 4 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.