Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Meranie síl v anglickom jazyku

Ako každý rok pred vianočnými prázdninami sa i v tomto školskom roku v 19.decembra 2011 konalo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnili sa ho žiaci 1. – 4. ročníkov našej školy.

Čítať celý článok...
 
Sme úspešní v projektoch Comenius

Len čo sme dokončili prácu na projekte „Improved Teaching“ (Zlepšené vyučovanie – výsledný produkt tohto projektu si tiež môžete pozrieť na našej stránke), získali sme od EÚ nový grant pre odborný projekt Plus energetický dom.

Čítať celý článok...
 
Úspech lesničiarov

V dňoch 3. až. 5. júna 2011 sa lesničiari školy zúčastili celoslovenskej súťaže v hre na lesnicu a lovecký roh. 34. ročník súťaže bol pre nich veľmi úspešný.

Čítať celý článok...
 
TÝŽDEŇ MODRÉHO GOMBÍKA 2011 16.5.2011-22.5.2011

 

Tretí májový týždeň už sedem rokov patrí zbierke Týždeň modrého gombíka na pomoc najviac ohrozeným a zraniteľným deťom vo svete. Tento rok spoločne pomôžeme deťom v Južnom Sudáne, aby mohli chodiť do školy. Pre deti, ktoré zažili vojnu, hlad a núdzu, predstavuje základné vzdelanie šancu poraziť chudobu a prežiť kvalitnejší život. Naučia sa nielen čítať, písať a počítať, ale aj základné zručnosti pre život: napríklad zásady hygieny a starostlivosti o zdravie ako očkovanie či dojčenie, dozvedia sa o nástrahách nášľapných mín aj HIV/AIDS a o tom, ako sa im vyhnúť. Aj  vďaka  podpore žiakov 1.A a 1.B triedy, ktorí sa zapoja do charitatívnej akcie 16.5.2011 a 17.5.2011 v uliciach mesta Prešov,  budú môcť aj v Južnom Sudáne vyrásť výnimočné deti.

Ing. Bodnárová

 
POĽOVNÍK – LESNÍK 2011

Špecializovaná výstava zameraná na potreby pre poľovníkov a lesníkov sa koná pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Tento rok sa výstava  konala v termíne konania: 21. - 23. október. Naša škola tak ako každoročne sa zapojila do príprav a realizácie výstavy.

 

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 8 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.