Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Oznam pre uchádzačov o štúdium v šk.roku 2011/12

Riaditeľ školy oznamuje všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem študovať na škole v šk.roku 2011/12 a podali si prostredníctvom zákonného zástupcu prihlášku, že splnili podmienky pre prijatie bez prijímacích skúšok. Rozhodnutie o prijatí  Vám bude doručené v najbližších dňoch prostredníctvom Slovenskej pošty.

 Poslednou podmienkou prijatia je zápis na štúdium, ktorý sa uskutoční 5. a 6. mája 2011.

Poradie uchádzačov

 
Deň narcisov 2011

Tak ako každý rok na jar, i v tomto roku budeme mať možnosť stretnúť nielen v uliciach Prešova, ale takmer všetkých miest a obcí na Slovensku už po pätnástykrát dobrovoľníkov Ligy proti rakovine, ktorí Vás oslovia, aby Vám pripli narcis – kvet symbolizujúci Deň narcisov.

Čítať celý článok...
 
Dňa 11.10.2010 sa žiaci III. A triedy zúčastnia dobrovoľnej charitatívnej zbierky „DNI NEZÁBUDIEK"

Týždeň duševného zdravia – Dni nezábudiek

Na duševne chorých si v spoločnosti stále nevieme zvyknúť a sociálne ich vylučujeme. Problémy s duševným zdravím má pritom na Slovensku každá štvrtá rodina. Ľudia, ktorí duševnými chorobami trpia, sa stále stretávajú so strachom a predsudkami ostatných. Niektorým sa problémy podarí vyriešiť, iní však môžu skončiť tragicky. Týždeň duševného zdravia, ktorí sa začína dnes, 9. októbra, by v nás mal prebudiť viac pozornosti k duševne chorým a duševným chorobám. Zajtra, 10. októbra, si zároveň pripomíname Svetový deň duševného zdravia. S Týždňom duševného zdravia sú spojené Dni nezábudiek.

Čítať celý článok...
 
Burza práce a informácií Humenné 2010

Dňa 4.11. 2010 sa naša škola zúčastnila na Burze práce a informácií v Humennom.  Škola sa prezentovala  svojim výstavným stánkom, ale aj lesničiarmi a sokoliarmi, o ktorých bol veľký záujem zo strany návštevníkov .Burza Humenné 2010

Čítať celý článok...
 
Červený kríž

 

    Dňa 3.5.2010 sa žiaci tretieho a druhého  ročníka Bačinský, Kuchariková, Vašková, Hovanová, Bučková a Pisarčíková zúčastnili súťaže Červeného kríža, ktorá sa konala na námestí v Prešove. Žiaci  svoje zručnosti a vedomosti využívali pri podaní prvej pomoci, pri zlomeninách, priestrele, hystérii, pomliaždenine a mnohých ďalších životu nebezpečných situáciách. Táto súťaž má hlboký zmysel a význam. Nikto v tejto súťaži nie je porazený, pretože zachrániť ľudský život je vždy výhra.

                                                                                                    Ing. Bodnárová

 

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.