Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Biela pastelka 2010

Nakreslite zrakovo postihnutým

pomocou bielej pastelky lepší život.

V dňoch od 21. do 23.9.20010 sa na celom Slovensku predávali biele pastelky v hodnote 1 euro a prípadný dobrovoľný príspevok. Žiaci našej školy podporili verejnú zbierku finančným darom a ochotou pomôcť.

BIELA PASTELKA, ktorá financuje kurzy pomáhajúce nevidiacim a slabozrakým prekonávať prekážky každodenného života.

Ing. Bodnárová

 
Burza práce a informácií
     V dňoch 5.11. a 12. 11. 2009 sa naša škola zúčastnila na Burzách práce a informácií v Levoči, Poprade a Sabinove. Škola sa prezentovala svojim výstavným stánkom, ale aj lesničiarmi a sokoliarmi, o ktorých bol veľký záujem zo strany návštevníkov . Návštevníkom boli v stánku podávané podrobné informácie o možnosti štúdia na našej škole, uplatnení absolventov, ale aj o možnosti ubytovania a mimoškolských aktivitách. Poľovníckymi signálmi sa lesničiari predstavili počas slávnostného otvorenia burzy a svoje umenie predvádzali počas celého jej trvania. Prítomnosť živého dravca a možnosť jeho pohladenia znamenal veľký záujem o informácie z oblasti sokoliarstva, ako aj možnosti štúdia tejto problematiky na našej škole. Na burzách sa zúčastnilo množstvo stredných škôl a firiem s ponukou pracovných príležitostí.  
 
 
Kampaň "Dni nezábudiek"

Študenti 2. a 4. ročníka sa zúčastnia dobročinnej zbierky na Ligu za duševné zdravie (LDZ).

    V utorok 13. októbra 2009, sa naši žiaci v uliciach mesta Prešov so škatuľkou v ruke a s modrými kvietkami vo vrecúšku zúčastnia dobročinnej zbierky. Celý deň dobrovoľne predávať nezábudky ako symbol zraniteľnosti detskej duše. Zapoja sa tak do kampane nazvanej Dni nezábudiek, ktorej súčasťou je verejná finančná zbierka. Kúpou kvietku ľudia vyjadria solidaritu s tými, ktorí trpia duševným ochorením. Rozdávať budú tiež letáky s 12 rôznymi témami ako je depresia, schizofrénia, Alzheimerova choroba a podobne.  

     Kampaň Deň nezábudiek zorganizovala Liga za duševné zdravie, upozorňujúca na prepojenie duševného a telesného zdravia a predstavujúca formy starostlivosti o duševné zdravie v každom veku. Vyzbierané peniaze použije LDZ na zlepšenie informovanosti verejnosti o duševnom zdraví a duševných chorobách a na osvetové aktivity či podporu činnosti združení pacientov a profesionálov. 
 
                                                                                                                                 Ing. Bodnárová V.
 
Poľovník lesník 2009
     V dňoch 6. – 8. 11. 2009 sa naša škola zúčastnila výstavy Poľovník lesník v Košiciach. Tradične otvárali túto výstavu naši lesničiari a škola sa počas trvania výstavy prezentovala výstavným stánkom. Neodmysliteľnou súčasťou propagácie školy bola aj prezentácia sokoliarstva. Návštevníci mali možnosť získať aj podrobné informácie o možnosti štúdia na našej škole.
 
 
Zdravá škola pripravuje
Nakreslite zrakovo postihnutým
pomocou bielej pastelky lepší život.

23.9.2009 sa na celom Slovensku budú predávať dobrovoľníci biele pastelky v hodnote 1 euro a prípadný dobrovoľný príspevok. Týmto darom podporíte verejnú zbierku.
BIELA PASTELKA,
ktorá financuje kurzy pomáhajúce nevidiacim a slabozrakým prekonávať prekážky každodenného života. Ako dobrovoľníci sa zapoja do tejto akcie aj žiaci našej školy.
   

                                                                                             Ing. Bodnárová 
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.