Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Školské majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu
     Dňa 28.5.2008 sa v Spišskej Novej Vsi uskutočnili školské majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu. Žiak našej školy, Juraj Sokol, sa v konkurencii 21 pretekárov z celého Slovenska vôbec nestratil a obsadil výborné 2. miesto.
  
Čítať celý článok...
 
Exkurzia
     V súlade s tematickými plánmi bola vykonaná návšteva odborných pracovísk fi BELHOLZ s.r.o. v Malom Šariši, ktorá sa zaoberá spracovaním drevnej hmoty.
Čítať celý článok...
 
Zdravá škola pripravuje
     Žiaci našej školy sa v máji od 19.-25. zúčastnia dobrovoľnej kampane Týždeň modrého gombíka.
Organizátorom zbierky je UNICEF ktorý spolupracuje s viacerými školami, dobrovoľníkmi, Materskými centrami, Skautskými oddielmi.
Cieľom zbierky je vyzbierané finančné prostriedky použiť na zabezpečenie prístupu k pitnej vode a lepšej sanácii pre 6206 detí (12 škôl) v africkej Ugande.
Modrý gombík je symbolickým vyjadrením spájania. Cieľom UNICEF je šťastné detstvo detí. Ochota ľudí prispieť na modrý gombík pomáha spájať detstvo so šťastím.

 
Výmenná prax - Lesko 2008
     Už po štvrtý krát sa študenti Strednej lesníckej školy v Prešove v dňoch 26.5.-30.5.2008 zúčastnilo výmennej odborno – poznávacej praxe v družobnej škole Technikum lesne Lesko v Poľskej republike
Čítať celý článok...
 
Celoštátna prehliadka SOČ
     V dňoch 24.-26.4.2008 sa na Združenej strednej škole vo Zvolene konal už XXX. ročník celoštátnej prehliadky SOČ, ktorého sa zúčastnili aj práce žiakov našej školy. V odbore „biológia“ sa žiak Martin Sokol s prácou „Analýza bresta horského“ umiestnil v konkurencii 16 prác na výbornom druhom mieste. V odbore „poľnohospodárstvo, lesné, vodné hospodárstvo“ sa žiaci Vlastimil Murgaš a Jozef Merva s prácou „Chyby dreva so zameraním na nepravé jadro“ umiestnili medzi 16 prácami na treťom mieste a v odbore „učebné pomôcky“ sa žiaci Martin Kvočka a Vladimír Rybár umiestnili s prácou „Miniarborétum“ v 16-člennom poli taktiež na treťom mieste.

K dosiahnutým výsledkom blahoželám a za úspešnú reprezentáciu školy vyslovujem žiakom a ich konzultantom poďakovanie.


                                                                                                                                                 koordinátor SOČ
  
 
<< Začiatok < Dozadu 11 12 13 14 15 Dopredu > Koniec >>

Stránka 13 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.