Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Červený kríž 2008
Dňa 28.4.2008 sa naši žiaci tretieho ročníka Bindzár Matúš, Kvočka Martin, Halža Dávid, Lipták Ondrej a Lazorík Miroslav zúčastnili súťaže Červeného kríža, ktorá sa konala na námestí v Prešove. Žiaci svoje zručnosti a vedomosti využívali pri podaní prvej pomoci, pri zlomeninách, priestrele, hystérii, pomliaždenine a mnohých ďalších životu nebezpečných situáciách. Naši žiaci sa umiestnili na 8 mieste s počtom bodov 437.
Čítať celý článok...
 
Lesnícke dni 2008
     V utorok 22. apríla sa začal druhý ročník celoslovenskej akcie určenej deťom, mládeži a širokej verejnosti pod názvom Lesnícke dni, ktoré nadväzujú na tradíciu „APRÍL - MESIAC LESOV“ a pripájajú sa k oslave Dňa Zeme. Táto akcia prebieha pod záštitou ministerky pôdohospodárstva SR.
Čítať celý článok...
 
Lesnícke dni
    V utorok 22. apríla sa začína druhý ročník celoslovenskej akcie určenej deťom, mládeži a širokej verejnosti pod názvom Lesnícke dni. Lesnicke dni Nadväzujú na tradíciu APRÍL - MESIAC LESOV a pripájajú sa k oslave Dňa Zeme.Táto akcia prebieha pod záštitou ministerky pôdohospodárstva SR.
Čítať celý článok...
 
Hurá, ideme do Londýna !!!!!!!!!!!!!
V dňoch 12. - 17. 6. 2008 sa 20 žiakov 1.až 3.  ročníka našej školy zúčastní tématicko - poznávacieho zájazdu
 s pobytom v rodinách vo Veľkej Británii.
Čítať celý článok...
 
Krajské kolo SOČ
     Dňa 4.4.2008 sa uskutočnil už 30. ročník krajského kola SOČ na SPŠ elektrotechnickej v Prešove. Tejto prehliadky sa zúčastnilo 173 súťažiacich zo 48 škôl, ktorí prezentovali 121 súťažných prác v 17 odboroch.
Čítať celý článok...
 
Viac článkov...
<< Začiatok < Dozadu 11 12 13 14 15 Dopredu > Koniec >>

Stránka 14 z 15
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.