Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Krajské kolo SOČ
     Dňa 4.4.2008 sa uskutočnil už 30. ročník krajského kola SOČ na SPŠ elektrotechnickej v Prešove. Tejto prehliadky sa zúčastnilo 173 súťažiacich zo 48 škôl, ktorí prezentovali 121 súťažných prác v 17 odboroch.
Medzi týmto množstvom sa nestratili ani naši žiaci. V odbore „04 - biológia“ získal žiak Martin Sokol s prácou „Analýza bresta horského“ 2. miesto, v odbore „07 - poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo“ získali žiaci Vlastimil Murgaš a Jozef Merva s prácou „Chyby dreva so zameraním na nepravé jadro“ taktiež 2. miesto a nakoniec sa žiaci Martin Kvočka a Vladimír Rybár v odbore „14 - tvorba učebných pomôcok“ s prácou „Miniarborétum“ umiestnili tiež na druhom mieste. Všetky práce postúpili na celoštátnu prehliadku SOČ, ktorá sa bude konať 24. - 26.4.2008 na Združenej strednej škole služieb vo Zvolene. Tak teda úspešným reprezentantom našej školy všetci držte palce.
 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.