Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Deň narcisov
Dňa 11. 4. 2008 sa dobrovoľníci našej školy zúčastnili finančnej zbierky "DEŇ NARCISOV". Deň narcisov sa organizoval vo   väčšine miest a obcí Slovenska, odkiaľ budú v nasledujúcich dňoch na sekretariát LPR prichádzať čiastkové informácie o výške výnosov. LPR k nim neskôr priráta aj výšku SMS zbierky, ktorá je aktívna až do 20. apríla 2008. Do tohto termínu možno prispieť sumou 30,- Sk na číslo 848 v sieti Orange Slovensko a T-Mobile Slovensko.

Konečná oficiálna suma vyzbieraných peňazí zo Dňa narcisov 2008 bude i z týchto dôvodov známa o pár týždňov. Čiastkové informácie budú poskytované priebežne prostredníctvom médií i na webovej stránke LPR. Výnos zo Dňa narcisov bude použitý na projekty a programy Ligy proti rakovine a na podporu tých subjektov, ktoré o príspevok zo zbierky LPR požiadali do stanoveného termínu.

Študenti našej školy vytvorili 5 skupín:

1. skupina: Žec, Ogurčák, Kuchár, Bazár

2. skupina: Bindzár, Krendželák, Zajac, Hudák

3. skupina: Pribiš, Runčák, Dučák, Hanschild

4. skupina: Krajňák, Kaščák, Oščipovský, Olejár

5. skupina: Šajtlava, Halža, Lazorík, Pazdera

Žiakom sa podarilo vyzbierať 25 740,-. Finančná zbierka prebehla bez problémov, všetky propagačné materiály  boli rozdané.

 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.