Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Burza práce a informácií
     V dňoch 5.11. a 12. 11. 2009 sa naša škola zúčastnila na Burzách práce a informácií v Levoči, Poprade a Sabinove. Škola sa prezentovala svojim výstavným stánkom, ale aj lesničiarmi a sokoliarmi, o ktorých bol veľký záujem zo strany návštevníkov . Návštevníkom boli v stánku podávané podrobné informácie o možnosti štúdia na našej škole, uplatnení absolventov, ale aj o možnosti ubytovania a mimoškolských aktivitách. Poľovníckymi signálmi sa lesničiari predstavili počas slávnostného otvorenia burzy a svoje umenie predvádzali počas celého jej trvania. Prítomnosť živého dravca a možnosť jeho pohladenia znamenal veľký záujem o informácie z oblasti sokoliarstva, ako aj možnosti štúdia tejto problematiky na našej škole. Na burzách sa zúčastnilo množstvo stredných škôl a firiem s ponukou pracovných príležitostí.  
 
 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.