Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Burza práce a informácií Humenné 2010

Dňa 4.11. 2010 sa naša škola zúčastnila na Burze práce a informácií v Humennom.  Škola sa prezentovala  svojim výstavným stánkom, ale aj lesničiarmi a sokoliarmi, o ktorých bol veľký záujem zo strany návštevníkov .Burza Humenné 2010

 

 

 Návštevníkom boli v stánku  podávané podrobné informácie o možnosti štúdia na našej škole, uplatnení absolventov, ale aj o možnosti ubytovania a mimoškolských aktivitách. Poľovníckymi signálmi  sa lesničiari predstavili  počas slávnostného otvorenia burzy a svoje umenie predvádzali počas celého jej trvania. Prítomnosť živého dravca a možnosť  jeho pohladenia znamenal veľký záujem o informácie z oblasti sokoliarstva, ako aj možnosti štúdia tejto problematiky na našej škole. Na burzách sa  zúčastnilo množstvo stredných škôl a firiem s ponukou pracovných príležitostí. 

 

Fotogaléria 

 

 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.