Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Poľovník - lesník 2013

POĽOVNÍCKA VÝSTAVA

POĽOVNÍK - LESNÍK,

NOŽE A CHLADNÉ ZBRANE

25.- 27.október 2013

Pozývame Vás na jubilejný 10.ročník špecializovanej, medzinárodnej kontraktačno - predajnej výstavy, ktorá sa uskutoční pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v priestoroch Domu techniky v Košiciach. Zahájenie výstavy sa uskutoční 1.deň výstavy za účasti zástupcu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a za účasti odborných garantov výstavy predsedu OPK KE - MESTO,   predsedu a podpredsedu OPK KE.- OKOLIE a riaditeľa Slovenského technického múzea.

Na tejto výstave sa zúčastní aj naša škola. Pri uvítacom ceremoniáli sa predvedú naši žiaci trubači, sokoliari. Návštevníci si okrem vystavovaného poľovníckeho, lesníckeho a nožiarskeho sortimentu, môžu vybrať z bohatej ponuky sprievodného programu :

- Premietanie filmov s lesníckou a poľovníckou tematikou

- Ukážky sokoliarstva a trubačstva

- Výstava medailových a abnormálnych trofejí

- Výstava preparovaných zvierat

- Každý bude mať možnosť zabaviť sa na laserovej strelnici, či dať si nabrúsiť svoj

nôž profesionálmi

- Pre deti je určená náučná lesná pedagogika, vyskúšať si môžu streľbu

lukom, či hrnčiarsky kruh

- Pre odbornú aj laickú verejnosť  budú pripravené zaujímavé prednášky

- Chýbať  nebudú ani stánky s občerstvením 

 

 

 

 

 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.