Joomla Files
 
 
Vitajte
na oficiálnej stránke
Strednej odbornej školy lesníckej
v Prešove
 
   Pfeil
   
 Naša škola na veľtrhu vzdelávania PRO EDUCO

Veľtrh vzdelávania PRO EDUCO

            Brány najväčšieho veľtrhu vzdelávania a kariéry na východe Slovenska sa otvoria už po siedmykrát. Koná sa v dňoch 19.11. - 21.11.2013. Bude tu 64 vystavovateľov,  firmy a personálne agentúry ponúknu okolo 1 000 voľných pracovných miest v regióne a nebude chýbať ani ponuka práce a štúdia v zahraničí. 

         Aj naša škola predstaví svoj školský vzdelávací program, širokú škálu aktivít, ktoré ponúkame,...

         PRO EDUCO usmerňuje absolventov vysokých a stredných škôl pri uplatňovaní sa na trhu práce s dôrazom na kreatívny a kultúrny priemysel ako viacvrstvový segment, a tiež pomáha nastaviť procesy marketingovej komunikácie stredných škôl a univerzít ako nevyhnutnej súčasti ich činnosti pri uplatnení sa na trhu vzdelávania. Zámerom  je aj vytvorenie adekvátneho priestoru pre výmenu poznatkov a odbornú diskusiu prostredníctvom workshopov a social a bussiness networkingu.

         PRO EDUCO je rozdelené do štyroch sekcií – vzdelávanie, kariéra, kreativita a kreatívny priemysel, inovácie. Ďalšou skupinou návštevníkov sú odborní pedagogickí pracovníci, personálni a projektoví manažéri, vedeckí a výskumní pracovníci a partneri podujatia.

proeduco

 

 

 

 

 

 

 

 
 
left unten
© 2018
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.